Důvěřuj zkušenosti a příběhu z praxe.

zita-zurkova


Euronu jsem si našla sama.
Zavolala jsem přímo do firmy a požádala o kontakt na někoho, kdo mi prodá Bezchlorový čistící prostředek na plísně. Doma jsme měli 16 let opakovaně plísně a nic nepomáhalo. Produktu jsem moc nevěřila, ale dala mu šanci. Zafungoval a předčil má očekávání. Je konec plísním. Od té doby používám produkty Eurona a už nepotřebuji chodit nakupovat do drogerie.

Do Eurony jsem se zamilovala. Nejen do výrobků, protože jsou české a dokonale fungují, ale do Eurony se vším, co k ní patří. Proto své nadšení a zkušenosti dál sdílím.

Nejsem prodejkyně a sama ti nic neprodám. Vybírám se zákazníky přesně to, co pro sebe a domácnost potřebují. Mám svoji obchodní síť zákaznic i poradkyň. Ženám i mužům ukazuji, jak výrobky správně používat a jak si usnadnit péči o domácnost a praní šetrně ke zdraví a přírodě..

Zároveň provázím ženy na jejich profesní cestě s Euronou, ukazuji jak si vydělat peníze, a jak být v práci svobodná a nezávislá. Pěkně postupně, s veškerou péčí a láskou, hravě a s lehkostí.

Vím, že v životě mi nic nespadne do klína samo, jsem trpělivá, laskavá a vnímavá. Nebrečím, když něco nevyjde, podívám se na to jinak, a jdu dál. Jsem vděčná za každý úspěch i neúspěch, protože jedině tak je vše barevné, a může být stále v rovnováze.
Ke každé situaci přistupuji jako k nové, která se děje právě teď a je jedinečná. Stejně jako Eurona je jedinečná..